modern living room

Wielu najlepszych architektów na całym świecie znalazło inspirację dla luksusu w na pozór skromnym materiale, jakim jest beton. Można śmiało rzec, że zdominował on świat projektowania w nowoczesnej architekturze.

Zamontowany na ścianach w pomieszczeniach o większym metrażu wygląda spektakularnie, a przy dobraniu optymalnych dodatków sprawdzi się także w średnich i mniejszych wnętrzach.

Surowy i minimalistyczny wystrój w kontrastujących kolorach bieli i czerni od lat jest utożsamiany z modernizmem. Płyty z betonu GRC marki Loft Design System charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i przeznaczone są zarówno do zdobienia wnętrz jak i elewacji budynków. Zapewniają nowoczesny i designerski wygląd ścian, ale również pełnią funkcję izolacyjną.

Prezentowany beton architektoniczny występuje w 2 rozmiarach: 60×60 cm oraz 120×60 cm i dostępny jest w 3 kolorach, które idealnie wpasowują się w nowoczesne trendy wnętrzarsko-budowlane.

Estetyczność ich wykończenia zależy również od dobrania odpowiedniej struktury powierzchni płyt. Stopień porowatości może być dobrany indywidualnie na życzenie klienta (w tym również płyty gładkie), bądź w całkowicie losowy sposób. Wybór ten powinien być podyktowany miejscem, w którym panele zostaną zamontowane.

Każdy rodzaj betonu ma różne naturalne odcienie kolorów w wyniku niewielkich różnic w surowcach i procesach produkcyjnych. Nieregularne rozmieszczenie wżerów i niewielkie różnice kolorystyczne i delikatne przebarwienia to naturalna i największa zaleta paneli betonowych. Ich naturalność sprawi, że nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, industrialnego charakteru i uczynisz je wyjątkowym.

Beton i styl industrialny tworzą idealną parę, dlatego każdy z paneli w podanym kolorze i wymiarze występuje także w wersji Hollow i Plain, do których dedykowane są odpowiednie metalowe elementy dekoracyjne.

Wzory płyt betonowych Geo Concrete
Płyty z betonu architektonicznego

nowy_wzor_wkrotce
nowy_wzor_wkrotce
nowy_wzor_wkrotce
nowy_wzor_wkrotce