Beton architektoniczny Loft Design System
Nowa kolekcja wyprodukowana z betonu architektonicznego

modern living room

Wielu najlepszych architektów na całym świecie znalazło inspirację dla luksusu w na pozór skromnym materiale, jakim jest beton. Można śmiało rzec, że zdominował on świat projektowania w nowoczesnej architekturze.

Zamontowany na ścianach w pomieszczeniach o większym metrażu wygląda spektakularnie, a przy dobraniu optymalnych dodatków sprawdzi się także w średnich i mniejszych wnętrzach.

Surowy i minimalistyczny wystrój w kontrastujących kolorach bieli i czerni od lat jest utożsamiany z modernizmem. Płyty z betonu architektonicznego marki Loft Design System charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne i przeznaczone są zarówno do zdobienia wnętrz jak i elewacji budynków. Zapewniają nowoczesny i designerski wygląd ścian, ale również pełnią funkcję izolacyjną.

Płyty wykonane z betonu architektonicznego
Loft Design System

Prezentowany beton architektoniczny występuje w 2 rozmiarach: 60×60 cm oraz 120×60 cm i dostępny jest w 3 kolorach, które idealnie wpasowują się w nowoczesne trendy wnętrzarsko-budowlane. Beton i styl industrialny tworzą idealną parę, dlatego każdy z paneli w podanym kolorze i wymiarze występuje także w wersji Hollow i Plain, do których dedykowane są odpowiednie metalowe elementy dekoracyjne.

beton_architektoniczny_60x60_plain_ico
beton_architektoniczny_60x120_plain_ico
beton_architektoniczny_60x60_hollow_ico
beton_architektoniczny_60x120_hollow_ico

Dostępne kolory
Beton architektoniczny

Estetyczność ich wykończenia zależy również od dobrania odpowiedniej struktury powierzchni płyt. Stopień porowatości może być dobrany indywidualnie na życzenie klienta (w tym również płyty gładkie), bądź w całkowicie losowy sposób. Wybór ten powinien być podyktowany miejscem, w którym panele zostaną zamontowane.

Każdy rodzaj betonu ma różne naturalne odcienie kolorów w wyniku niewielkich różnic w surowcach i procesach produkcyjnych. Nieregularne rozmieszczenie wżerów i niewielkie różnice kolorystyczne i delikatne przebarwienia to naturalna i największa zaleta paneli betonowych. Ich naturalność sprawi, że nadasz swojemu wnętrzu niepowtarzalnego, industrialnego charakteru i uczynisz je wyjątkowym.

Ciemny szary

architectural_concrete_dark_grey_color_v2

Szary

architectural_concrete_light_grey_color_v2

Kolory na zdjęciach mogą się różnić od rzeczywistych, wynika to z indywidualnych ustawień monitora oraz karty graficznej.

Galeria Loft Design System
Nowoczesne wnętrza i beton architektoniczny to doskonałe połączenie

Dane techniczne

Nazwa: Płyty z betonu architektonicznego standard PLAIN lub HOLLOW
Wymiar panela: 60×60 cm | 60×120 cm
Grubość: 15 mm
Materiał: Beton architektoniczny