25 maj

Grand Designs Live London 2017

W dniach 29.04 – 07.05.2017r. w Londynie odbyły się międzynarodowe targi zrzeszające wszystkich miłośników designu w czystej postaci. Mogliśmy cieszyć się obecnością znanych projektantów, architektów, ale równie wielką liczbę stanowiły osoby, szukające źródła inspiracji, podążające za najnowszymi trendami w domu.

 

Grand Designs Live London 2017

 

Wydarzenie skupiające ponad 500 wystawców, jakim jest Grand Designs Live, powstało z inspiracji programem produkowanym dla telewizji Channel 4 – Grand Design – Wielkie Projekty, którego prowadzącym jest znany i ceniony projektant – Kevin McCloud.

Wystawcy mieli okazję zaprezentować swoje projekty w aż 7 różnych kategoriach:

Grand Interiors – kategoria, w której i my mieliśmy przyjemność dumnie się zaprezentować. Obejmowała ona wszystkie kluczowe elementy wyposażenia domu, takie jak meble, dekoracje czy akcesoria. Stanowiska w tym segmencie stanowiły miejsca najliczniej odwiedzane.

Grand Designs Live London 2017

Stoisko Loft Design System również cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Odwiedzający nas mieli okazję dowiedzieć się nie tylko o nowinkach w świecie projektowania i dekorowania wnętrz, ale mogli również skorzystać z wielu cennych porad.

Loft Design System on Grand Designs Live London 2017

Loft Design System on Grand Designs Live London 2017

 

Kolejną kategorią z jaką spotkaliśmy się na targach w Londynie była Grand Technology,  w której wystawcy prezentowali innowacyjne technologie w branży wnętrzarskiej oraz najnowsze gadżety  do domu. Niezliczone ilości produktów służące domowej rozrywce czy oświetleniu cieszyły się równie ogromnym zainteresowaniem.

Grand Designs Live Lonodn 2017

Dla osób marzących o luksusowej łazience, miejscu stworzonym do relaksu – istnym salonie kąpielowym , powstała kategoria Grand Bathrooms.

 

Szeroko pojęty temat udoskonalania i innowacji łazienek – praktyczne rozwiązania, które pomogą w aranżacji pomieszczenia, by było one funkcjonalne, nowoczesne i przede wszystkim przyjazne domownikom.

Grand Designs Live London 2017

(źródło zdjęcia: https://curtains.com/blog/2017/05/03/grand-designs-victoria-garden-themed-bathroom-qa-with-the-designer/)

Grand Kitchens – kategoria stworzona z myślą o osobach pragnących funkcjonalnych, ale i efektownych kuchni. Wiele marek w tej kategorii oferowało nawet przetestowanie swojego sprzętu, by zainteresowani uczestnicy targów mieli okazję zapoznać się z działaniem urządzeń.

 

Grand Designs Live London 2017 Kitchens

 

Poza pięcioma kategoriami związanymi z wnętrzem, powstały także dwie związane z ogrodem oraz samym budownictwem.

 

Kategoria Grand Gardens – skupiająca najlepsze pomysły obejmujące przestrzeń ogrodu oraz w obrębie domu.

Odwiedzający mieli okazję otrzymać cenne rady od grona specjalistów skupiających się na wszystkich aspektach mających na celu polepszyć wygląd i funkcjonalność przydomowych ogrodów.

 

(źródło zdjęcia: https://www.facebook.com/GrandDesignsLive/)

Ostatnia z kategorii to Grand Build, gdzie na odwiedzających czekali fachowcy dysponujący poradami i wielką wiedzą w dziedzinie budownictwa i projektowania budynków.

 

Grand Designs Live London 2017 Build

 

Mamy nadzieję, że osobom, którym w tym roku nie udało się nas spotkać, znajdą nas na kolejnych targach, o których informować będziemy na bieżąco.

Grand Designs Live London 2017

Bądź z nami na bieżąco i polub lub zaobserwuj naszą stronę na facebooku:
https://www.facebook.com/loftsystem/

 

Tym, którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy i również zapraszamy do uczestniczenia w kolejnych ciekawych eventach!

Gran Designs Live London 2017 Loft Design System

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami!