31 sie

“Maison & Objet” – festiwal designu w Paryżu już we wrześniu!

 

Maison & Objet jest międzynarodowym autorytetem w zakresie projektowania i dekoracji wnętrz, architektury i stylu życia, a także pokazów i wydarzeń z tej dziedziny.

Targi odbędą się w dniach 8-12 września 2017r. w Paryżu i stanowią jedno z największych wydarzeń tego roku. Dotychczas mogliśmy zaobserwować ponad kilkutysięczną liczbę wystawców oraz aż 85 tysięcy odwiedzających, natomiast w tym roku zauważalny jest ogromny wzrost zainteresowania, także ze strony Południowej Europy. Potwierdzeniem tych słów jest fakt, że w tym roku swoją obecność zadeklarowali wystawcy i producenci najpopularniejszych marek z całego świata.

544a44b47dffediapo-craft-FA3

 

Tematem przewodnim będzie przede wszystkim wyposażenie wnętrz oraz ich projektowanie i aranżacja. Dowiemy się o najnowszych trendach w architekturze oraz osobiście poznamy największe marki wraz z ich produktami.

Bez cienia wątpliwości, każdy znajdzie tam coś dla siebie, odnajdzie inspiracje, którą chętnie zastosuje do stworzenia swojego wymarzonego wnętrza.

Niepowtarzalne wzornictwo ze 139 krajów zadowoli każdego designera i da początek nowym stylom. W tym miejscu spotykają się: kreatywność, wizjonerstwo, ambitne projekty i perfekcyjne wykonanie, tworząc esencję wydarzenia na światową skalę.

Organizatorzy zadbali o to, by uczestnicy targów nie mieli czasu na nudę. Liczne konferencje oraz seminaria, mające na celu przedpremierowe określenie nadchodzących trendów w dziedzinie aranżacji i dekorowania wnętrz, to tylko niektóre z tych atrakcji.

Do ogromnego wzrostu zainteresowania przyczynił się także powrót zagranicznych rynków eksportowych takich jak Japonia, słynąca ze swojego niepowtarzalnego stylu, Rosja, Stany Zjednoczone, Korea Południowa czy Chiny.

Oto jak wyglądał “forest of resonating lamps” (las rezonujących lamp) autorstwa japońskiego studia leamlab w 2016 roku:

Maison & Objet
(Zdjęcia autorstwa © designboom)

 

MAISON & OBJET to również największe wydarzenie dla profesjonalistów zajmujących się sztuką życia we wszystkich bogatych i różnorodnych formach. Ta niezwykła różnorodność jest zgodna z różnorodnymi oczekiwaniami rynków światowych. Z każdym spotkaniem  ujawnia rozwiązania dla odwiedzających z całego świata w poszukiwaniu wyjątkowości.

 

maison & objet(źródło zdjęcia: https://www.houseofhome.com.au/blog/masion-objet-paris)

 

Firmy biorące udział w wydarzeniu to nie tylko producenci mebli, ale również wyposażenia kuchennego (porcelany, przyborów kuchennych), oświetlenia, dekoracji do wnętrz, sprzętów dziecięcych i wielu innych. Jednym słowem wszystkiego, co kryje słowo DESIGN.

Dzięki propozycji współpracy od firmy PLANIKA – najbardziej znanego producenta bio kominków, mamy możliwość uczestniczyć w tym widowiskowym wydarzeniu, gdzie jako wiodący producent paneli dekoracyjnych 3D – Loft Design System,
zaprezentujemy nasze produkty.
planika

 

Zapraszamy wszystkich odwiedzających na nasze stanowisko w trakcie 5 dniowego trwania targów, gdzie można będzie samemu ocenić nasz produkt. Będzie też można porozmawiać z naszym Managerem fachowo o projektowaniu i montażu paneli dekoracyjnych. Dowiecie się także o nadchodzących kolekcjach oraz przyszłych planach naszej firmy, a dla Architektów mamy specjalną niespodziankę, pliki 3D i wszelkie potrzebne materiały.

 

Illusion Panel dekoracyjny 3D
(zdjęcie z realizacji projektu Kwadrat Design Studio Projektowe. Model Illusion)

 

Panele dekoracyjne 3D są doskonałym dopełnieniem każdego wystroju.
Zaprojektuj swoje wnętrze z panelami Loft Design System. Skontaktuj się pod wskazany adres: kontakt@loftsystem.pl

 

exposition France(Francja – ekspozycja paneli Loft Design System)

Zachęcamy także do śledzenia nas w mediach społecznościowych oraz naszej strony internetowej www.loftsystem.co.uk, gdzie na bieżąco będziemy relacjonować przebieg targów i zamieszczać interesujące zdjęcia. Dzięki wciąż rozwijającym się innowacjom i eksperymentom w świecie designu odkryjesz nowe koncepcje projektowe, poznasz nowe materiały, z których powstają piękne przedmioty oraz funkcjonalne akcesoria i meble.

Nie przegap, zaobserwuj nasz profil na facebooku: https://www.facebook.com/loftsystem/ i bądź na bieżąco!