30 sie

Materiały reklamowe w ramach współpracy

Odnów swoją ekspozycję z Loft Design System całkowicie gratis!

ekspozycja panele dekoracyjne 3d
W ramach współpracy oferujemy Państwu następujące materiały:

  • Całkowicie nieodpłatnie panele na ekspozycję przygotowane do malowania (z podkładem) oraz potrzebne materiały montażowe: klej gipsowy lub montażowy (do wyboru), Weldmasa do zaprawek oraz grunt.
    Mogą Państwo skorzystać z płatnej usługi malowania paneli. Tutaj zdecydowanie polecamy farby z połyskiem, perłowe. Dają one piękny satynowy efekt, podkreślający trójwymiarowość paneli.
  • Flagi,
  • Banery i rollupy do rozwieszania,
  • Katalogi i ulotki,
  • Stojaki na panele,
  • Czapki, koszulki oraz spodnie robocze dla ekipy montażowej z logiem Loft Design System.

Zalecamy, aby montaż nowej ekspozycji odbył się przez fachowca, który w przyszłości wykonywać będzie montaż paneli u klientów – z uwagi na nabyte doświadczenie, zapewni on 100% satysfakcji z efektu końcowego. Należy pamiętać, że prawidłowe oświetlenie ekspozycji stanowi klucz do sukcesu przy realizacji projektu. Jesteśmy w stanie udzielić Państwu wszystkich potrzebnych wskazówek, które usprawnią cały proces i zapewnią bezproblemową instalację paneli na ścianie – w tym celu prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny z naszym biurem.

Oferujemy panele tylko w 100% suche, proste i równe – spakowane w specjalną folię, styropian oraz twarde opakowanie. Tak przygotowane oczekują na wysyłkę w magazynie dostosowanym do przechowywania paneli dekoracyjnych.

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zdjecia innych ekspozycji – wedle raportu – dwie z nich doprowadziły do wzrostu sprzedaży o 600% a pozostałe 2 kolejno o 400 i 350%.

ekspozycja panele dekoracyjjne 3D

 

Zachęcamy Państwa do odnowienia swoich ekspozycji w ramach proponowanej akcji.

Prawidłowa prezentacja produktu to klucz do sukcesu sprzedażowego.
Odpowiednie oświetlenie paneli dekoracyjnych 3D daje efekt załamania światła, podkreślając ich trójwymiarowość.

 

Zainteresowanych odnowieniem ekspozycji w ramach proponowanej akcji zapraszamy do kontaktu mailowego z biurem na adres: kontakt@loftsystem.pl bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem: +48 514 160 153 w celu ustalenia szczegółów.