Kolekcja Geo Concrete - Model 02
Beton architektoniczny w formie paneli Geo Concrete to absolutna innowacja

Geo Concrete to płyty z betonu architektonicznego, którego wzornictwo inspirowane jest geometrią. Miłośnicy stylu industrialnego oraz geometrycznych wzorów z pewnością pokochają tę kolekcję za panujący w niej ład i symetrię.

Minimal style  living room 3d render.There are concrete floor,white wall.Finished with beige color furniture,The room has large windows. Looking out to see the scenery outside.

Tworzące niekiedy iluzję optyczną modele sprawiają, że Geo Concrete staje się obiektem pożądania coraz większej ilości projektantów i architektów z całego świata. Kolekcja jest kierowana do osób, które cenią sobie indywidualność ale i zorganizowanie, a obecność symetrii w pomieszczeniu daje im poczucie estetyczności i zorganizowania. Dostępność w 3 szatach kolorystycznych, dają całkiem nowe możliwości aranżacyjne dla nowocześnie urządzonego wnętrza.

Regularne, równe kształty przyciągają nasz wzrok i dają uczucie równowagi i estetyki, czego zdecydowanie brak przy ich asymetrycznych odpowiednikach.

W projektowaniu wnętrz najważniejsza symetria i zrównoważony wystrój – to właśnie te wnętrza uważamy za najbardziej atrakcyjne.

Panel Geo Concrete Model 02
Beton architektoniczny

geo_concrete_model_02

Model: Geo Concrete 02
Wymiar panela: 60×120 cm
Grubość: 12-17 mm max.
Materiał: Beton architektoniczny

Ciemny szary

architectural_concrete_dark_grey_color_v2

Szary

architectural_concrete_light_grey_color_v2

Biały

architectural_concrete_white_color_v2