Loft Concrete Collection

Futuryzm – dążenie do odkrywania nowych trendów. Pozostawianie wszelkich stylów w tyle, na rzecz poszukiwania tych nowych, niebanalnych i nieoczywistych. Poszukiwania te kończą się odnalezieniem drogi, której drogowskazy prowadzą do niebywałych przedmiotów. Takich, jak panele ścienne Loft Concrete. Cechująca je surowość to zamierzony efekt, który pozwolił na stworzenie czegoś wyjątkowego, co, przy pierwszym kontakcie, zdumiewa, a przy każdym następnym, staje się obiektem pożądania. Obiektem który powoduje obsesyjne zauroczenie.

instrukcja_loft_system

charakterystyka_loft_system

katalog loft concrete

Beton lżejszy niż myślisz

Panele Loft Concrete wykonane z kompozytu na bazie gipsu, ze względu na lekkość, w odróżnieniu od płyt betonowych, nie wymagają stosowania dodatkowych wzmocnień jak również specjalistycznych klejów montażowych. Panele Loft Concrete z powodzeniem można montować również bezpośrednio na ścianach wykonanych z płyt kartonowo-gipsowych. Dostępne jest w trzech wariantach kolorystycznych.

Opcjonalne zabezpieczenie lakierem półmatowym

Zabezpieczenie powierzchni paneli Loft Concrete lakierem półmatowym zwiększa odporność na zarysowania oraz zabrudzenia. Pokrycie lakierem półmatowym dostępne jako opcja dodatkowa.

Kolorystyka

Loft Concrete dostępny w trzech wersjach kolorystycznych Dove Grey, Stone Grey oraz Ivory White. Ze względu na ich strukturę oraz naturalną barwę panele nie wymagają dalszej obróbki podczas montażu.

Loft Concrete Hollow

loft_concrete_hollow

Obydwa elementy dekoracyjne ze stali nierdzewnej są opcjonalne.

Loft Concrete Plain

loft_concrete_inox

Panel 3D

Wzory Paneli Dekoracyjnych Loft Concrete

model_concrete_40x60_plain
model_concrete_60x60_plain
model_concrete_100x60_plain

Wzory Paneli Dekoracyjnych Loft Concrete Hollow

model_concrete_40x60_hollow
model_concrete_60x60_hollow
model_concrete_100x60_hollow

Realizacje