29 kw.

space & interiors – Milano Design Week – Dziękujemy

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym nasze stoisko Loft Design System na targach space & interiors podczas Milano Design Week, które odbyły się w prestiżowej strefie Mediolanu Brera Design District w the Mall, Porta Nuova w dniach 12-16 kwietnia.

Wraz z firmą OIKOS mieliśmy wielką przyjemność zaprezentować nasze panele dekoracyjne 3D w głównych strefach ekspozycyjnych targów  Na naszych panelach Loft Design System mogli Państwo podziwiać nowe wykończenia farb dekoracyjnych OIKOS.

Od pierwszego momentu nasze produkty przykuwały uwagę, a ich forma i kolor wzbudzały wielkie zainteresowanie zwiedzających. Dużą popularność zyskała ścianka stworzona z naszych paneli (Model 09 Diamonds), która świetnie sprawdzała się jako tło do zdjęć i miejsce do przeprowadzania wywiadów. Wiele osób dostrzegło także nasze panele, które stanowiły obudowę lady barowej.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na nasze stoisko. Wysokie zainteresowanie naszymi modelami jest dla nas inspiracją i motywacją do dalszych działań. Mamy nadzieję, że rozpoczęte rozmowy przerodzą się w owocną współpracę.

Pragniemy serdecznie podziękować organizatorom za wkład wniesiony w to przedsięwzięcie.

Podziękowania należą się również naszym niezastąpionym pracownikom za ich zaangażowanie i pracę, która każdego dnia przyczynia się do rozwoju naszej firmy.